Antalya Haberleri: Kepez spor okullarında yeni kayıt dönemi

Antalya Haberleri: Kepez spor okullarında yeni kayıt dönemi


Ankara Haber Merkezi: ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi'nin açtığı spor okullarında toplam 73 bin 800 öğrenci eğitim alırken, kış dönemi kayıtları başladı. Kepez Belediyesi Spor Okulları, her yıl binlerce gence spor ...


 


ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi'nin açtığı spor okullarında toplam 73 bin 800 öğrenci eğitim alırken, kış dönemi kayıtları başladı.


Kepez Belediyesi Spor Okulları, her yıl binlerce gence spor eğitimi verirken, bir yandan da yetenekli gençleri spor kulüplerine kazandırıyor. 12 ay kesintisiz spor eğitimi veren Kepez Spor Okullarında bu yıl basketbol, jimnastik, futbol, güreş, okçuluk, tekvando, tenis, voleybol, yüzme ve su topu dallarında 5 bin 435 çocuk ve gence eğitim verildi. Kepez Belediyesi, Kış Spor Okulları içinde hazırlıkları bitirerek, kayıt almaya başladı. 2009 yılında başlayan spor okullarında bugüne kadar 8 bin 551 step ve aerobik, 18 bin 660 yüzme ve diğer spor branşları ile beraber toplamda 73 bin 800 öğrenci eğitim aldı.


FOTOĞRAFLI


 


Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kepez spor okullarında yeni kayıt dönemi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Eylül 2019 tarihinde saat 11 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kepez spor okullarında yeni kayıt dönemi haberi güncellenecektir.


Bir Zamanlar... Hollywood'da


Kod Adı: Angel


Dora ve Kayıp Altın Şehri