Ankara Haberleri: Seferberlik 10 bin ağaçla başladı

Ankara Haberleri: Seferberlik 10 bin ağaçla başladı


Ankara Haber Merkezi: Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, özlemini çektikleri yeşil Haymana’ya kavuşacaklarını belirterek, “Bugün burada başlattığımız çalışmayla toplamda 10 bin ağaç dikeceğiz. Haymana girişinin yanı ...


Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, özlemini çektikleri yeşil Haymana’ya kavuşacaklarını belirterek, “Bugün burada başlattığımız çalışmayla toplamda 10 bin ağaç dikeceğiz. Haymana girişinin yanı sıra Polatlı yolu, Ankara Yolu, Tır Yolu ve Başdeğirmen alanlarında da fidan dikimi gerçekleştiriyoruz. Bu yıl başlattığımız bu seferberliği 2020 yılı programına alınan minimum 100 bin ağaçla sürdürerek Haymana’mızı yeşillendireceğiz” dedi.
Haymana Kaymakamı Muhammed Gürbüz ise “Belli periyotlarla 100 bin ağacı toprakla buluşturacağız. Görülüyor ki bir araya gelip birlik olduğumuzda çok güzel şeyler yapabiliyoruz” diye konuştu.


Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Seferberlik 10 bin ağaçla başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Kasım 2019 tarihinde saat 15 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Seferberlik 10 bin ağaçla başladı haberi güncellenecektir.


Bir Zamanlar... Hollywood'da


Sar Başa


Jurassic Hayvanları