Ankara Haberleri: Dışişleri,'den Kerbela'daki izdihamda ölenler için taziye mesajı

Ankara Haberleri: Dışişleri,'den Kerbela'daki izdihamda ölenler için taziye mesajı


Ankara Haber Merkezi: ANKARA, (DHA) - IRAK'ın Kerbela kentinde Aşure Günü etkinliklerinde yaşanan izdihamda onlarca kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olayla ilgili Dışişleri Bakanlığı, taziye ...


ANKARA, (DHA) - IRAK'ın Kerbela kentinde Aşure Günü etkinliklerinde yaşanan izdihamda onlarca kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olayla ilgili Dışişleri Bakanlığı, taziye mesajı yayımladı. Bakanlık mesajında şu ifadeler yer aldı:
"Irak’ın Kerbela şehrinde düzenlenmekte olan Aşure Günü etkinliklerinde bugün yaşanan izdihamda, ilk belirlemelere göre onlarca kişinin hayatını kaybettiği ve yüzün üzerinde kişinin yaralandığı üzüntüyle öğrenilmiştir.
Kardeş Irak halkına kalbi taziyelerimizi sunuyor, bu elim olayda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz."


 


 


Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Dışişleri,'den Kerbela'daki izdihamda ölenler için taziye mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Eylül 2019 tarihinde saat 21 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dışişleri,'den Kerbela'daki izdihamda ölenler için taziye mesajı haberi güncellenecektir.


Bir Zamanlar... Hollywood'da


Kod Adı: Angel


Dora ve Kayıp Altın Şehri