Ankara Haberleri: Ankara'da 15 tanzim satış noktasında sebze satışı

Ankara Haberleri: Ankara'da 15 tanzim satış noktasında sebze satışı


Ankara Haber Merkezi: Nursima ÖZONUR- Kaan ULU/ANKARA, (DHA) - ANKARA'da, 15 noktada kurulan tanzim satış noktasında, sebze satışına başlandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce sebze ve meyve fiyatlarındaki artışa karşı 30 ...


Nursima ÖZONUR- Kaan ULU/ANKARA, (DHA) - ANKARA'da, 15 noktada kurulan tanzim satış noktasında, sebze satışına başlandı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce sebze ve meyve fiyatlarındaki artışa karşı 30 noktada tanzim satış noktası oluşturma kararı alınırken, bunlardan 15'i kuruldu. Tanzim satış noktalarından 3'ü Çankaya, 3'ü Altındağ, 2'si Keçiören, 2'si Mamak, 1'i Pursaklar, 1'i Etimesgut, 1'i Sincan, 1'i Yenimahalle, 1'i de Gölbaşı'nda açıldı. Çadırlarda sebze satışına saat 10.00 itibarıyla başlandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce kurulan çadırlarda domates 3, patlıcan 4,5, biber 6, salatalık 4, soğan ve patates 2, ıspanak ise 4 liradan satışa çıkarıldı. Sıhhiye Abdi İpekçi Parkı'nda kurulan çadırın önüne sabah erken saatlerden itibaren gelenler, satışa başlanmasıyla sebze alışverişi yaptı.
Tanzim satış çadırlarında, hafta içi her gün 10.00- 22.00 saatlerinde satış yapılacak. Her ürün için 1 kişi, 3'er kilodan fazla alamayacak.

FOTOĞRAFLI


Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ankara'da 15 tanzim satış noktasında sebze satışı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Şubat 2019 tarihinde saat 12 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ankara'da 15 tanzim satış noktasında sebze satışı haberi güncellenecektir.


Aquaman


Börü


Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü!