Ankara'daki cinayetin arkasından yasak aşk çıktı

Ankara'daki cinayetin arkasından yasak aşk çıktı


Ankara Haber Merkezi: Ankara'da Gökay - Hilal İzci'nin kurban gittiği cinayetin sırrı çözüldü. Çifti çocuklarının gözü önünde öldürüp intihar eden Erol Karakoç, patronu H.Ç. ile uyuşturucudan hapse girince eşi P.Ç. ile aşk yaşamaya başladı. Gökay ...


20 Haziran 2016 Cuma


payla


tweetle


payla


mail gnder


yazdr


Ankara'da geçen haftaya damgasn vuran kar-koca cinayetinin srr çözülüyor. Cinayeti aratran Asayi ube Müdürlüü Cinayet Bürosu ekipleri, yasak ak ve uyuturucu satndan kaynakl olaylar zinciriyle karlat.
 
Habertürk Gazetesi'nden Helin ahin'in haberine göre, Mamak'ta 7 Ekim'de 32 yandaki Erol Karakoç, araçla takip ettii Gökay zci (31) ve ei Hilal zci'yi (28) 7 yandaki çocuklarnn gözleri önünde öldürdükten sonra intihar etmiti. ddiaya göre, bir drama dönüen olaylar öyle geliti:
 
Gökay zci, yakn arkada Erol Karakoç'u lastik ticareti yapan H.Ç.'nin yannda çalmaya balad. yeri sahibi H.Ç. bir süre sonra uyuturucu ticareti yapt gerekçesiyle tutukland. Erol Karakoç, H.Ç.'nin cezaevine girmesinin ardndan patronunun ei P.Ç. ile yasak ak yaamaya balad. Bir süre sonra ise arkadann ie girmesine arac olan Gökay zci de polise gelen bir ihbar üzerine uyuturucu satt iddiasyla gözaltna alnp serbest brakld.
 
AKINI RAHATÇA YAABLMEK ÇN...
 
zci, kendisini ve arkada H.Ç.'yi polise Erol Karakoç'un ihbar ettii bilgisine ulat. zci yakn çevresine, Karakoç'un ihbarlar yasak akn rahatça yaayabilmek için yaptn söyledi. Dedikodular üzerine Karakoç, takip ettii araçta zci çiftini öldürüp intihar etti.
 
Yasak ak iddialarnda ad geçen P.Ç. ise ifadesinde ''Eim 2 ay önce cezaevine girince Erol ile ak yaamaya baladk. Sonra Gökay ve Erol arasnda bundan dolay ger


Bu yazya ilk siz yorum yapn.


Yorumlarnz kendi zgr iradenizle yaynlamakta olup; bununla ilgili her trl dolayl ve dorudan sorumluluu tek banza stlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kurallar ve Kullanm Koullar'n kabul etmi saylrsnz.


Sitemizde yaynlanan haberlerin telif haklar gazete ve haber kaynaklarna aittir.


Copyright 2017