Ankara'da sosyal yardımlar devam edecek

Ankara'da sosyal yardımlar devam edecek


Ankara Haber Merkezi: Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan'ın imzasıyla, Ankara'daki muhtarlar kısa mesaj(SMS) atılarak, sosyal yardımlar konusunda son ... Başkanımızın bizlere talimatı da bu ...


maxlimit) field.value = field.value.substring(0, maxlimit); else countfield.value = maxlimit - field.value.length; } //-->
Güncel Haberleri
GÜNCEL
Ankara'da sosyal yardımlar devam edecek  ABB Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan'ın imzasıyla, Ankara'daki muhtarlar kısa mesaj atılarak ihtiyaç sahiplerinin belirlenip kendilerine bildirilmesi talep edildi.
Tweet
30.11.2019 - 14:01

 


Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan'ın imzasıyla, Ankara'daki muhtarlar kısa mesaj(SMS) atılarak, sosyal yardımlar konusunda son dönemde bazı odaklar tarafından yapılan algı operasyonlarına karşı ihtiyaç sahiplerinin belirlenip kendilerine bildirilmesi talep edildi.


  


 


 


Yüksel Arslan'ın mesajı şu şekilde:


 


Kıymetli Muhtarlarımız,


Bir süredir Ankara Büyükşehir Belediyemiz ile ilgili bazı odaklar tarafından, yoksullara yapılan yardımların kesileceğine dair algı operasyonu yapılmak istenmektedir.


Belediyemiz aleyhine algı operasyonu yapmak isteyen malum odaklar, birkaç gündür yandaş medya aracılığıyla yoksullara yapılan yardımların kesildiğine ilişkin haberleri işlemektedirler.


Sizlerin de çok iyi bildiğiniz gibi Başkanımız Sayın Mansur Yavaş, sizlerle yaptığı toplantıların hemen hepsinde, mahallenizdeki yoksulların Belediyemize bildirilmesini; bildirilmeyen yoksullardan sizlerin sorumlu olacağını belirtmişti.


Bu vesileyle bir kez daha belirtmek isteriz ki “komşusu açken tok yatan bizden değildir”. Mansur Yavaş Başkanımızın bizlere talimatı da bu doğrultudadır.


Bu inanç ve imanla sizlerden dedikodulara prim vermemenizi ve mahallenizdeki ihtiyaç sahiplerini titizlikle belirleyip tarafımıza bildirmenizi istirham ederim.


Yüksel Arslan


 


 


Bunlar da ilginizi çekebilir...