Akdeniz Ankara'ya taşınıyor

Akdeniz Ankara'ya taşınıyor


Ankara Haber Merkezi: ANKARA, (DHA)- ANKARA'da Akdeniz tanıtım günleri festivali Perşembe günü ... Mersin ve Hatay'ın tüm yöresel lezzetleri ile Ankara'ya taşınıyor. Perşembe günü ANFA Fuar ve Kongre Merkez'inde başlayacak ...


ANKARA, (DHA)- ANKARA'da Akdeniz tanıtım günleri festivali Perşembe günü ANFA Fuar ve Kongre Merkez'inde açılıyor. Fuarda tonlarca mandalina, portakal ve muz ziyaretçilere ücretsiz dağıtılacak. 
Mandalina, portakal ve muzun anavatanı olan Antalya, Mersin ve Hatay'ın tüm yöresel lezzetleri ile Ankara'ya taşınıyor. Perşembe günü ANFA Fuar ve Kongre Merkez'inde başlayacak festivalde tonlarca mandalina, portakal ve muz ziyaretçilere ücretsiz dağıtılacak. Festival koordinatörü Onur Tavut, "Akdeniz illerini başkentte ilk kez bir fuarda buluşturuyoruz. Mandalina ve muz başta olmak üzere tonlarca meyveyi ücretsiz dağıtacağız. Akdeniz'in sıcak atmosferini hava şartlarıyla soğuk Ankara’mızı bir nebze de olsa ısıtmayı düşünüyoruz" dedi. Fuar Pazar günü sona erecek.


FOTOĞRAFLI


 


Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.